رسنـ خاطره ها

مشخصات بلاگ
رسنـ خاطره ها

..: بسـم‌ الله الرحمـن الرحیـم :..

غرض،نه نوشتن ترجمه‌ است بر آفتاب و نه-نعوذ بالله-تفسیر برأی کلام خدا. که این سیاهه، به مثابه نجوای یکی از
اهالی زمسـتان است با خردادِ کلام خدا و لاغیـر.

  • http://sound.nasr19.ir/index.php?id=2&mp3=http://setfa.net/images/hcek9qbbcu6t4z1i9bxi.mp3&as=1&ar=1&volume=100
پیوندهای روزانه

شنیده ها از نشست ها و جلسات جریان اصلاحات و انحرافی در استان در راستای تلاش برای پیروزی در انتخابات بر مبنای 3 اصل خبر می دهد. که با دنبال کردن نوشته های رسانه های این جریانات در استان پیگیری همین اهداف مشاهده می شود:

1.        تخریب چهره های اصولگرایی که با ایستادن در مقابل فتنه و انحراف، برای آنها یک مانع اساسی به شمار میروند

2.        تخریب نظارت عالیه و مدبرانه شورای محترم نگهبان بر اساس احساس خطر شدید از رد صلاحیت کاندیداهای وابسته به جریان فتنه و انحراف.

3.        انتشار اخبار کذب در رسانه های وابسته به این جریانات  برا القای وجود اختلاف بین جریان های اصولگرایی و در مقابل هم قرار دادن چهره های اصولگرایی با نهادهای نظارتی انقلابی مثل شورای نگهبان.

بر همین اساس شنیده های موثق حاکی از تشکیل نشست های جریان اصلاحات و انحراف و برنامه ریزی های مدون برای تخریب کاندیداهای اصولگرایی در حوزه های مختلف انتخابیه استان است که در این راستا می توان به برنامه ریزی های گسترده برای تخریب نامزد هایی مثل دکتر کرمی راد در کرمانشاه، حاج جبار شرفی در اسلام آباد غرب، حاج علی میر کرمی  در سرپل ذهاب اشاره کرد.

در راستای تخریب نظارت مدبرانه شورای محترم نگهبان و نگرانی از رد صلاحیت عناصر وابسته به انحراف در استان نیز نگاهی به عنوان و متن یکی از وب نوشت های حامی مدیریت استان، قابل توجه است:

لیست داوطلبین مجلس نهم غربال میشود

پس از ثبت نام و همچنین رد صلاحیت  تعدادی از کاندیداها توسط هیاتهای اجرای و نظارت و با توجه به محدودیت داشتن مدرک فوق لیسانس، تعداد نفراتی که در معرض انتخاب شدن قرار می گیرند بسیار کم شده است و بدین صورت تا زمان انتخابات ،کمتر از ۶-۵  نفر به درد بخور می ماند و مردم مجبور هستند علیرغم میل باطنی نفراتی را به مجلس بفرستند!شاید این عوامل باعث انتخاب سه نفر قبلی گردد.

واما در راستای در مقابل هم قراردن نیرو های اصولگرا میتوان به تلاش برای القای اختلافات درون گروهی بین جریان اصولگرایی توسط همین وب نوشت ها و البته خبر شیطنت آمیز ایلنا در روزهای اخیر اشاره کرد.

بنابر این بر اساس حرکت در راستای خط مشی ولی امر مسلمین و برگزاری انتخابات پرشور و پر برکت این سامانه پیشاپیش تحرکات مخرب جریان اصلاحات و انحرافی را برای تخریب حرکت اصیل اصولگرایی در استان هشدار میدهد.

منبع :مبشرون

 

  • سجاد نوروزی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی