رسنـ خاطره ها

مشخصات بلاگ
رسنـ خاطره ها

..: بسـم‌ الله الرحمـن الرحیـم :..

غرض،نه نوشتن ترجمه‌ است بر آفتاب و نه-نعوذ بالله-تفسیر برأی کلام خدا. که این سیاهه، به مثابه نجوای یکی از
اهالی زمسـتان است با خردادِ کلام خدا و لاغیـر.

 • http://sound.nasr19.ir/index.php?id=2&mp3=http://setfa.net/images/hcek9qbbcu6t4z1i9bxi.mp3&as=1&ar=1&volume=100
پیوندهای روزانه

بنام خداوندگار هستی بخش

این روزها که فضای سیاسی جامعه متاثر از اخبار ثواب وناثواب انتخابات است ذکر نکاتی چند را جهت روشن شدن اذهان عمومی خالی از لطف نمیدانم . امید است باروشنگری و شفاف سازی بستر حضور حداکثری جامعه اسلامی مان را در انتخابات پیش رو فراهم نمائیم :

1.تمامی اخبار واطلاعات منسوب به اینجانب فقط از کانالهای رسمی ومستند و یا ازطریق وب سایت شخصی ام درج و منعکس میگردد .لذا هر مطلب وخبرغیر مستندی را که در سایت ها و وبلاگ هابه نام اینجانب درج  گردد تکذیب می نمایم.

2.حضورم در انتخابات رایک وظیفه شرعی والهی دانسته وهدفم  اعتلای نام ایران اسلامی به رهبری حکیمانه حضرت آیت الله خامنه ای (دام عزه) و خدمت به همنوعانم در استان کرمانشاه به ویژه حوزه ی بزرگ اسلام آباد غرب  میباشد.

3.باعنایت به سفارش اکید مقام عظمای ولایت برای حضور حداکثری در انتخابات ، همه ی سعی وتلاش خویش را معطوف به این امر نموده تا دین خود را به ایران، اسلام ورهبر گرانقدر ادا نموده باشم .در این راستا هم همه ی دوستان وعزیزان را به همراهی دعوت میکنم. باشد که انشا الله  روسفید باشیم .

4.اخباری که در بعضی از سایت ها منعکس  میشود نظرات اینجانب نیست . من راهی غیر از راه اسلام ، امام و رهبری عزیز را برای سربلندی ایران نمی شناسم و با پیروی از ولایت مطلقه فقیه اصول انقلاب وپایه های مستحکم دین و مذهب آفتخار آفرین تشیع را اصولی لایتغیر دانسته و خدشه بر آنان را قویا مذموم شمرده ومحکوم می نمایم .

5. از گذشته تا به امروز به هیچ باند ،گروه ،دسته وحزبی وابسته نبوده و نیستم ؛ خط رهبر را خط اعتدال و شاخص خویش در همه ی ایام دانسته وپای بندی به آنرا اعلام میکنم . افتخارم آن است که  معلم بوده و عضویت در هیات علمی دانشگاه رازی را مایه مباهات میدانم.  گذشته از آن، افتخار بزرگترم آن است که فرزند کوچکی از خطه ی پاک اسلام آباد بوده و هستم و همه ی توان خویش را برای اعتلای نام نیک بزرگ مردان و زنان اسلام آبادی بویژه جوانان عزیز از هر ایل ، طایفه، دسته و صنفی بکار خواهم گرفت . باهمه ی وجوداعتقاد دارم : یدالله مع الجماعه.....

                                                                                                                 والسلام

                                                                                                            دکترنادر نادری

 • سجاد نوروزی

نظرات  (۱)

 • جمعی از دانشجویان طرفدارحاج جبار شرفی
 • سلام ممنون از دعوتتون
  به امید پیروزی حاج جبار شرفی

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  تجدید کد امنیتی