رسنـ خاطره ها

مشخصات بلاگ
رسنـ خاطره ها

..: بسـم‌ الله الرحمـن الرحیـم :..

غرض،نه نوشتن ترجمه‌ است بر آفتاب و نه-نعوذ بالله-تفسیر برأی کلام خدا. که این سیاهه، به مثابه نجوای یکی از
اهالی زمسـتان است با خردادِ کلام خدا و لاغیـر.

  • http://sound.nasr19.ir/index.php?id=2&mp3=http://setfa.net/images/hcek9qbbcu6t4z1i9bxi.mp3&as=1&ar=1&volume=100
پیوندهای روزانه

 اتفاقات این روز ها شباهت زیادی با ایام فتنه دارد . روند فتنه همان روند سابق است ولی وسعت آن به مراتب کمتر از آن روز ها است ، چرا که در حال حاضر قدرت در دست خودشان است .

این فتنه برای منزوی کردن مذهبیون است .

چند ساعتی از وقوع اسید پاشی ها در اصفهان نگذشته بود که روحانی بی درنگ این کار را به آمرین به معروف نسبت داد و از آنها خواست که در مواجهه با مردم از خشونت استفاده نکنند .

روحانی مذهبیون را متهم کرده بود در حالی که هنوز اسید پاشان باز داشت نشده اند و حتی هویت آنها هم مشخص نشده بود ، چگونه روحانی مذهبیون را متهم کرد و فردا روز اسید پاشی در روزنامه ایران که زیر نظر نهاد ریاست جمهوری است سخنان روحانی منتشر شده بود و در مقاله ای در این باب عملا مذهبیون مجرم شناخته شده بودند و دیگر کار از اتهام هم گذر کرده بود .

روزنامه ایران هیچ اشاره به فرمایشات امام خامنه ای در جمع نخبگان نکرده بود و روزنامه های زنجیره ای نیز همین روند را در پی گرفته بودند و عامل اسید پاشی در اصفهان را مذهبیون معرفی کردند .

تعدادی از مقامات دولت روحانی از تجمع مردم در اعتراض به اسید پاشی ها دفاع کردند و روحانی نیز سکوت اختیار کرده بود و به هیچ وجه سخنان قبلی خود را تکذیب نکرد .

سابقه اسید پاشی به اوایل انقلاب باز می گردد ، منافقان به زنانی که محجبه بودن اسید می پاشیدن بدون اینکه آن زن را بشناسند .

روحانی ...

  • سجاد نوروزی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی